יום חמישי, 30 בספטמבר 2010

סטודיו עדיגיטל בסאשן רטוב במיוחד !


אני תמיד מחפשת דברים חדשים ומענינים , זה כנראה האופי שלי , חוסר היכולת לשבת בשקט . זה כמובן גם מתבטא היטב במקצוע שלי לשמחתי הרבה.
לחפש את הזוית המעניינת את הקונספט השונה ובעיקר את האופן האחר שבו אפשר להציג אנשים במדיית הצילום.
אני מדברת על צילומי אנשים מתחת למים!
למי שכבר הספיק לעקוב אחרי הבלוג וההתפתחויות שקורות כאן , וגם למי שלא - הפעם הראשונה שצילמתי מתחת למים ושהרעיון בכלל עלה במוחי היתה בהריון שלי . שבוע 38 , סוף יולי 2009 שיא החום . עלה בראשי הרעיון לצלם את עצמי בהריון מתחת למים. ואכן כך היה, אתם מוזמנים לבקר בבלוג ההוא מלפני יותר משנה סיפרתי על החוויה וכמובן צירפתי תמונות.

מאז כמו שאומרים זרמו הרבה מים ..והשנה החלטתי להתמקד ולהתמחות בכל מה שקשור להריונות לידות ומים !
ההמשך היה עם צילום הלידות של ענבל, רוני וענבר, לכל אחת סיפור מיוחד ומקסים משלה , התוצאה החזותית המדהימה ביותר בעיני היתה בלידה של ענבר מתחת למים שהיתה חוויה מדהימה לעין ולנפש , וגם משם יש כמובן תמונות אבל הרבה יותר חשוב - ללידה הזו יש גם סרטון וידאו מדהים שצולם כולו מתחת למים.
היום אני רוצה לספר לכם על צילומי ההריון מתחת למים של דנה.
דנה היא דולה בנשמה, ואנחנו מכירות מתקופת ההריון שלי. הרעיון לצלם את דנה ועוד לתעד הכל בוידאו היה שלי. מניסיון תמיד כשאני רואה סיגנון צילום ייחודי או סאשן צילום שמעניין אותי, אני מיד בודקת אולי יש קצת חומר או תמונות על איך צילמו את... ותמיד נורא מעניין אותי לצפות בסרטי "מאחורי הקלעים " של סט צילומים. אז חשבתי לעצמי שסרט "מאחורי הקלעים" של איך צילמתי מתחת למים יעניין הרבה אנשים מלבדי ודנה התחברה לעיניין בשניות בשמחה.
אספר בקצרה שהחוויה היתה נהדרת, נשית ומחברת לשתינו , צילמתי בציוד החדש שלי ואת כל החוויה תיעדה בוידאו מתחת למים מיכל שהיא גם חברה טובה עוד מימי ניו יורק העליזים , והיא גם העורכת של הסטודיו.
היה לי ברור שאני רוצה לתעד את אופן הצילומים, גם כדי שאני אוכל ללמוד מכך וגם כדי לשתף בחוויה מהצד.
את יקי שהוא החלק השני בסרט הזה אני מכירה כבר קרוב לחמש שנים, לא, הוא לא בהריון , אבל הוא כן מוזיקאי מחונן שמוזמן לנגן בקונצרטים בארץ ובחו"ל, ואני מצלמת אותו מהרגע הראשון שנפגשנו, גם בקונצרטים וגם בסטודיו לצילומי תדמית , והדבר המדהים בקשר המקצועי הזה שיש בו המון נקודות דמיון אפילו ששנינו משני תחומים שונים.
אנחנו משתפים המון אחד את השניה בהתפתחויות בקריירה שלנו ,מתלבטים ומתייעצים על מהלכים, ושינויים , ואני יכולה לומר שיקי הוא אחד הלקוחות הראשונים שלי מאז שחזרתי מניויורק והתחלתי לצלם בארץ - ועד היום.
בחודשים האחרונים יקי עובד על אתר חדש, וחשבנו על לוק חדש ורענן לגמרי שיכול להוסיף לאתר - וכך עלה רעיון צילומי המים, - להוציא את האמן מאולפן הקונצרטים , מהסטודיו, ולאמץ גישה מוזיקלית תדמיתית שונה לגמרי.
אז הנה התוצאות לפניכם ,
רצוי להדליק רמקולים להתרווח לאחור ולצפות בסרט המדליק הזה.
אשמח לשמוע את תגובותיכם,וכמובן שאתם יכולים לשתף אנשים נוספים במה שכרגע ראיתם .
יום מקסים
עדי

www.adigital.co.il
0544-458586


5 תגובות:

 1. עדי יקרה
  התמונות והקליפ פשוט מדהימים !
  שאפו גדול על העשייה ועל התוצאות.

  מוטי סחראי.

  השבמחק
 2. מקסים!!

  סרט ממש מרגש


  ירון בן מנשה

  השבמחק
 3. מוטי איש יקר ,
  גם לך יש חלק לא מבוטל בעשיה הזו ,
  תודה על הפירגון והתמיכה !

  השבמחק
 4. יפה ממשלא יכולתי להפסיק לראות

  חבל שסיימנו עם ההריונות שלנו.
  אילן בר

  השבמחק
 5. מדליק מעניין וחדשני
  כל הכבוד.
  מחכה בקוצר רוח לסרטון הבא בתקווה שיגיע לפני הלידה הבאה...

  השבמחק