יום שבת, 8 בינואר 2011

כמה דברים שכולנו מסכימות עליהם

בימים אלו ממש את חווה את אחת התקופות המשמעותיות ביותר בחייך, ולפעמים את לא מאמינה שהאשה המביטה אליך מהמראה זו את. כולם רואים אותך מהצד גדלה ומתעגלת... איך את תופסת את עצמך? האם התהליך הזה גורם לך לראות את עצמך אחרת ושונה גם מבפנים ? מה שזה לא יהיה, הצילומים בסטודיו או במים נועדו להראות אותך האחרת, את מי שאת, ואת איך שאת חווה ותופסת את עצמך.

מניסיוני העשיר בצילום נשים ישנם כמה דברים שכולנו מסכימות עליהם :

  • תקופת ההריון היא מיוחדת,חד פעמית ואינה ניתנת לשיחזור, אם לא תפרגני לעצמך הפעם , לא בטוח מתי ואם בכלל תהיה הפעם הבאה.

  • לרוב לא זוכרים לצלם, ואם כבר נזכרים אז רוב התמונות הביתיות לא ממש מחמיאות ,וזה לא באמת איך שהיית רוצה לתעד ולזכור את עצמך.

  • תקופת ההריון עוברת מהר והשינויים הגופניים הם אדירים, אמנם 9 חודשים נשמעים הרבה זמן , אבל במרוץ היומיומי שלנו , את פתאום מוצאת את עצמך בשליש האחרון, כשאין לך מזכרת ראויה מהתקופה הזו .

  • השיח הפנימי שלך עם עצמך יהיה הרבה יותר רלוונטי אם ילוו אותו גם אימג’ים מחמיאים.

  • חוויה מצולמת מתקופת ההריון היא ארוע שישאר איתך לשנים אח"כ. הידיעה שפירגנת ונתת לעצמך את ההזדמנות לחוויה מצולמת בתקופה מיוחדת כ"כ , ובדיוק בסגנון והתחושה שמתאימים לך, תהיה שם בצורת אלבום תמונות מרגש וייחודי שתוכלי לחזור אליו מתי שרק תירצי.

  • הרבה יותר קל ונעים להתחבר לאישה שהיא גם אמא, וגם צלמת מנוסה ומקצועית, ולא למישהי שמעולם לא חוותה את מה שעובר עליך , ועושה את צעדיה הראשונים עכשיו בעולם הצילום ,

  • רוב צילומי ההריון נראים אותו הדבר, רקע שחור,כמה בדים,כובע ופרח בפה ... זה ממש לא הסיגנון שלך , את רוצה להצטלם בסגנון האישי והאינדבידואלי שלך, זורם טבעי ונינוח שישאיר אותך את, במלוא נשיותך.

  • צילומי הריון הם טרנד של השנים האחרונות, וכנראה שלא סתם . אנחנו דור אחר ,שמדגיש את הפרט, שמתעכב על החוויה ומחפש אותה. משיחות עם נשים יותר מבוגרות לא היתה אחת שלא הכריזה כי אם היתה היום בהריון, בוודאי שהיתה מתעדת את התקופה הזו , וכמה חבל שבתקופתה זה לא היה קיים .


הסטודיו ואני

הסטודיו ממוקם בלב ת"א בבנין באוהאוס אווירתי ומיוחד.

את מוזמנת לבוא לבד, להתנתק לכמה שעות מהעולם, ופשוט לפרגן לעצמך חוויה אחרת.

שמי עדי, אמא לנגה ומאמינה בכל ליבי בתהליכי התבוננות מבפנים ומבחוץ.

מאחורי 4 שנות לימודי צילום גבוהים בארץ (מכללת הדסה), ושנת התמחות בניו יורק.

מרצה לצילום ופוטושופ במכללות נבחרות בארץ .


צילומי הריון מתחת למים –בסביבה חסרת משקל, עוטפת ומכילה, ללא עודף המשקל של היומיום, ועם הנראות והתחושה של מימד אחר שהמים מביאים איתם, ניתנת לאישה ההרה תחושת החופש לנוע ולשחרר את כל העצור בתוכה.

חווית צילום ההריון מתחת למים היא יחודית ויוצאת דופן. הצילום הינו ספונטני ונעשה בלבוש מלא מתחת למים.

הצילומים במים מתקיימים בבריכה אקולוגית,מקורה,נקיה ובעיקר פרטית !


עדי כהן - ציזנר

רח' הס 1 ,תל - אביב

054-4458586

www.adigital.co.ilאין תגובות:

הוסף רשומת תגובה